Dołącz do nas!

Tagi

logoRozpoczął się zasadniczy etap "Drużyny Dębickich Serc" - akcji charytatywnej organizowanej przez Hufiec ZHP Dębica, mającej na celu udzielenie pomocy najbardziej potrzebującym mieszkańcom Dębicy. Można już zarejestrować się i wybrać rodzinę/osobę, której chce się w tym roku pomóc poprzez przygotowanie paczki.

Akcja polega na przygotowaniu paczek świątecznych dla potrzebujących mieszkańców Dębicy. Osoby zakwalifikowane do pomocy zostały zweryfikowane przez wizytę wolontariuszy oraz opinię instytucji wspierających - MOPS w Dębicy, pedagogów szkolnych i innych osób. Przygotowane dary zostaną przekazane potrzebującym w grudniu (około 8-9 grudnia). Głównym organizatorem jest Hufiec ZHP Dębica, a partnerem Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy. Patronat medialny nad akcją objęła redakcja "Obserwatora Lokalnego", "Super Nowości", "Wiadomości Dębickich", miasto.debica.pl, ziemiadebicka.pl oraz debica.tv.

Chcesz pomóc i przygotować paczkę? Dołącz teraz do Drużyny Dębickich Serc! Przejdź TUTAJ i wybierz jedną z rodzin, zostań jej darczyńcą!

- Pomoc można przygotować samodzielnie, z rodziną, znajomymi, kolegami z pracy. - mówi hm. Mateusz Cebula, komendant Hufca ZHP Dębica – Można też zorganizować się klasą czy nawet całą szkołą i wesprzeć jedną z rodzin. Możliwości jest wiele. Zapraszamy wszystkich do naszej drużyny!

W razie pytań, wątpliwości prosimy kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

olsnwd

mdzd

PATRONAT MEDIALNY REDAKCJI "OBSERWATORA LOKALNEGO", "SUPER NOWOŚCI", "WIADOMOŚCI DĘBICKICH", MIASTO.DEBICA.PL, ZIEMIADEBICKA.PL I DEBICA.TV

banner

Hufiec ZHP Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów

ul. Kościuszki 32 paw. B50/8 39-200 Dębica

Email: debica@zhp.pl

Telefon: +48 604 292 915

© 2013-2019 Hufiec ZHP Dębica

www.zhp.pl

 

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com