Dołącz do nas!

Tagi

Naczelnik ZHP z okazji Dnia Myśli Braterskiej, przypadającego 22 lutego, wyróżnia drużynowych Listem Pochwalnym. Jest to forma docenienia wolontariackiej służby często młodych instruktorów-wychowawców pracujących z dziećmi i młodzieżą, a dokładniej tych z nich, którzy swoją postawą zasłużyli na specjalne uznanie. Miło nam poinformować, że w tym roku wyróżniono pwd. Zuzannę Brodawkę HO - jako jedną z ośmiu osób na Podkarpaciu!

Druhna Zuzia jest drużynową 19 Dębickiej Drużyny Harcerskiej "Watra" im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, działającej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Dębicy. Funkcję tę pełni od czerwca 2015r. i wzorowo wypełnia wynikające z niej obowiązki. Niedawno zakończyła próbę instruktorską i zdobyła stopień przewodniczki zostając instruktorką ZHP. Oprócz prowadzenia drużyny Zuzia angażuje się w przygotowanie biwaków, obozów i innych przedsięwzięć programowych, w tym współorganizuje tegoroczny wyjazd dębickich harcerzy na międzynarodowy zlot InterCamp do Niemiec.

Hufiec ZHP Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów

ul. Kościuszki 32 paw. B50/8 39-200 Dębica

Email: debica@zhp.pl

Telefon: +48 500 138 800

© 2013-2019 Hufiec ZHP Dębica

www.zhp.pl

 

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com