Dołącz do nas!

Tagi

Kulturalna letnia przygoda na Dolnym ŚląskuW dniach 3-11 lipca 2017 r. harcerze z Prawie 48 Szczepu "Dębowego Liścia" im. Jana Szczepanika z Hufca ZHP Dębica przebywali na obozie wędrownym na Dolnym Śląsku. Jedną część obozu spędzili na SlotArt Festiwal w Lubiążu, a drugą we Wrocławiu.

 

 

Przez 5 dni harcerze uczestniczyli w Slot Art Festiwal, na którym brali udział w wielu różnorodnych warsztatach. Poznali między innymi sposób robienia kul do kąpieli oraz kolorowych koszulek, zagłębili się w tajniki akrobatyki powietrznej i sposoby prowadzenia ważnych rozmów. Odbyły się też różnorodne zajęcia promujące zdrowy tryb życia oraz profilaktykę uzależnień. Wszystko uwieńczyły koncerty znanych wykonawców, na których nie brakło zabawy i dobrej muzyki. W międzyczasie harcerze wędrowali po malowniczej okolicy kompleksu pałacowego w Lubiążu poznając walory turystyczne tego regionu.

Kulturalna letnia przygoda na Dolnym ŚląskuKulturalna letnia przygoda na Dolnym ŚląskuKulturalna letnia przygoda na Dolnym Śląsku

Po zakończeniu festiwalu przez dwa dni młodzi ludzie zwiedzali Wrocław, gdzie czekały ich takie atrakcje jak zwiedzanie miasta, pokaz fontanny multimedialnej, Sky Tower, park trampolin oraz rejs parostatkiem po Odrze.

Kulturalna letnia przygoda na Dolnym ŚląskuKulturalna letnia przygoda na Dolnym ŚląskuKulturalna letnia przygoda na Dolnym Śląsku

Te dziewięć intensywnych, ale też bardzo wesołych, dni wniosło wiele nowych doświadczeń do życia każdego uczestnika obozu. Było to też podsumowanie całorocznej pracy środowiska.

Przedsięwzięcie było współfinansowane przez Urząd Miejski w Dębicy dzięki środkom pozyskanym w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie zdrowia publicznego.

Hufiec ZHP Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów

ul. Kościuszki 32 paw. B50/8 39-200 Dębica

Email: debica@zhp.pl

Telefon: +48 604 292 915

© 2013-2018 Hufiec ZHP Dębica

 

www.zhp.pl

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com