Dołącz do nas!

Tagi

Rajd starszoharcerskiW dniach 7-8 października 2017 r. harcerze starsi z 7 Szczepu Drużyn Dębickich "Invicti" im. gen. Mariusza Zaruskiego wzięli udział w rajdzie zorganizowanym przez 12 Dębicką Drużynę Starszoharcerską "Groń" im. św. Jana Pawła II. Na trasę do Głobikowej wyruszyli także harcerze z 55 DDSH "Gawra" i 126 DWDH NS "Włóczykije".

 

 

Trasa wędrówki wiodła niebieskim szlakiem z Dębicy do Głobikowej, gdzie harcerze zatrzymali się w SSM "Rozdzielnia Wiatrów". Wędrówka była okazją do podziwiania jesiennych krajobrazów południowych okolic Dębicy, obserwowania leśnej i polnej przyrody. W schronisku harcerze wspólnie przygotowali posiłek, a potem w ramach maratonu filmowego oglądali szereg propozycji kinematograficznych. Nie zabrakło też wspólnego śpiewu i zabawy.

Rajd starszoharcerskiRajd starszoharcerskiRajd starszoharcerski

Przedsięwzięcie było współfinansowane przez Urząd Miejski w Dębicy dzięki środkom pozyskanym w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie zdrowia publicznego.

Hufiec ZHP Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów

ul. Kościuszki 32 paw. B50/8 39-200 Dębica

Email: debica@zhp.pl

Telefon: +48 604 292 915

© 2013-2018 Hufiec ZHP Dębica

 

www.zhp.pl

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com