Magiczny biwak na ósme urodzinyW dniach 20-22 października 2017 r. w Stasiówce biwakowali harcerze 66 Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej "Czarne Wilki". Biwak zorganizowano z okazji 8 urodzin tej drużyny, a odbył się on w klimacie magii i czarodziejstwa wzorowanych na serii o Harrym Potterze.

Harcerze przenieśli się do szkoły czarodziejstwa i magii "Wilczydor" aby wspólnie odkrywać tajemnice bycia dobrym czarodziejem, ale przede wszystkim liderem- zastępowym. Na biwaku nie mogło zabraknąć wielu zabaw integracyjnych, kominków ciekawych zajęć w tym tych z pierwszej pomocy, symboliki czy Prawa i Przyrzeczenia Harcerskiego oraz gry terenowej pełnej wyzwań.

Magiczny biwak na ósme urodzinyMagiczny biwak na ósme urodziny

Przedsięwzięcie było współfinansowane przez Urząd Miejski w Dębicy dzięki środkom pozyskanym w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie zdrowia publicznego.