Dołącz do nas!

Tagi

Magiczny biwak na ósme urodzinyW dniach 20-22 października 2017 r. w Stasiówce biwakowali harcerze 66 Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej "Czarne Wilki". Biwak zorganizowano z okazji 8 urodzin tej drużyny, a odbył się on w klimacie magii i czarodziejstwa wzorowanych na serii o Harrym Potterze.

 

 

Harcerze przenieśli się do szkoły czarodziejstwa i magii "Wilczydor" aby wspólnie odkrywać tajemnice bycia dobrym czarodziejem, ale przede wszystkim liderem- zastępowym. Na biwaku nie mogło zabraknąć wielu zabaw integracyjnych, kominków ciekawych zajęć w tym tych z pierwszej pomocy, symboliki czy Prawa i Przyrzeczenia Harcerskiego oraz gry terenowej pełnej wyzwań.

Magiczny biwak na ósme urodzinyMagiczny biwak na ósme urodziny

Magiczny biwak na ósme urodzinyMagiczny biwak na ósme urodziny

Przedsięwzięcie było współfinansowane przez Urząd Miejski w Dębicy dzięki środkom pozyskanym w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie zdrowia publicznego.

Hufiec ZHP Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów

ul. Kościuszki 32 paw. B50/8 39-200 Dębica

Email: debica@zhp.pl

Telefon: +48 604 292 915

© 2013-2018 Hufiec ZHP Dębica

 

www.zhp.pl

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com