Dołącz do nas!

Tagi

Naczelnik ZHP z okazji Dnia Myśli Braterskiej, przypadającego 22 lutego, wyróżnia drużynowych Listem Pochwalnym. Jest to forma docenienia wolontariackiej służby często młodych instruktorów-wychowawców pracujących z dziećmi i młodzieżą, a dokładniej tych z nich, którzy swoją postawą zasłużyli na specjalne uznanie. Miło nam poinformować, że w tym roku wyróżniono pwd. Wikotrię Sowę HO - jako jedną z 33 osób na Podkarpaciu!

Druhna Wiktoria jest drużynową 13 Gromady Zuchowej "Tropiciele" działającej przy Zespole Szkół w Straszęcinie. Funkcję pełni od listopada 2016 r. i wzorowo wypełnia wynikające z niej obowiązki. W ubiegłym roku zakończyła próbę instruktorską i zdobyła stopień przewodniczki zostając instruktorką ZHP. Oprócz prowadzenia drużyny Wiktoria jest zastępcą komendanta Prawie 48 Szczepu Dębowego Liścia i angażuje się w przygotowanie biwaków i innych przedsięwzięć programowych, a także włącza się w różne działania wolontariatu.

Hufiec ZHP Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów

ul. Kościuszki 32 paw. B50/8 39-200 Dębica

Email: debica@zhp.pl

Telefon: +48 500 138 800

© 2013-2019 Hufiec ZHP Dębica

www.zhp.pl

 

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com