Dołącz do nas!

Tagi

Delegaci na zjazd Chorągwi Podkarpackiej ZHP wybraniW piątek, 15 czerwca 2018 r., obradował zjazd nadzwyczajny Hufca ZHP Dębica zwołany przez komendanta hufca w celu wyboru dwóch delegatów na zjazd zwykły Chorągwi Podkarpackiej ZHP. Dębicę reprezentować będą hm. Sławomir Gleń HR i phm. Artur Kowalski HR jako delegaci oraz hm. Mateusz Cebula HR jako komendant hufca i z-ca komendanta chorągwi.

Zjazd zwykły chorągwi zbiera się co 4 lata w celu podsumowania mijającej kadencji władz chorągwi - rozpatrywane są sprawozdania, głosowany wniosek w sprawie absolutorium. Wybierane są także nowe władze i kreślone plany na kolejne 4 lata. Jesienią tego roku odbędzie się kolejny taki zjazd. Biorą w nim udział delegaci wybrani w hufcach, komendanci hufców i ustępujące władze chorągwi.

Hufiec ZHP Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów

ul. Kościuszki 32 paw. B50/8 39-200 Dębica

Email: debica@zhp.pl

Telefon: +48 604 292 915

© 2013-2018 Hufiec ZHP Dębica

 

www.zhp.pl

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com