Dołącz do nas!

Tagi

W dniach 20-22 lipca 2018 r. kadra 7 Szczepu Drużyn Dębickich "Invicti" im. gen. Mariusza Zaruskiego spotkała się na corocznym wyjeździe. W SSM "Rozdzielnia Wiatrów" w Głobikowej instruktorzy, drużynowi i przyboczni podsumowali miniony rok, zaplanowali kolejny i wybrali nowego komendanta szczepu.

 

Weekend rozpoczął się podsumowaniem minionego roku harcerskiego oraz ostatnich trzech lat szczepowej kadencji. Omówiono mocne i słabe strony, szanse i zagrożenia, a także wyciągnięto wnioski. Podsumowano też pracę komendy szczepu, której jednogłośnie udzielono absolutorium. Dokonano też wyboru komendanta szczepu. Po phm. Kamilli Rachwał HR stery szczepu objęła pwd. Magadalena Marszałek HR. W komendzie pomagać będą jej pwd. Jakub Olechowski HO jako skarbnik oraz pwd. Piotr Cebula HO jako zastępca ds. programu

Pozostały czas poświęcono na planowanie kolejnego roku harcerskiej pracy w niemal 120-osobowym szczepie. Kalendarz zapełniły biwaki, obóz, gry terenowe i inne przedsięwzięcia. Nie zabrakło chwili na indywidualne rozmowy oraz wspólną zabawę. Już we wrześniu będzie można dołączyć do gromad i drużyn tworzących szczep.

7 Szczep Drużyn Dębickich powstał w 2007 r. z inicjatywy części drużyn działających w Hufcu ZHP Dębica. Pierwszym komendantem szczepu został hm. Mateusz Cebula HR i kierował nim do 2012 r. Potem przez trzy lata komendantem była phm. Katarzyna Cebula HR, a przez następne trzy lata phm. Kamilla Rachwał HR. Szczep zrzesza obecnie niecałe 120 osób w 8 jednostkach działających w różnych punktach miasta.

Wyjazd zorganizowano dzięki środkom pozyskanym w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie zdrowia publicznego ogłoszonego przez Urząd Miejski w Dębicy.

Hufiec ZHP Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów

ul. Kościuszki 32 paw. B50/8 39-200 Dębica

Email: debica@zhp.pl

Telefon: +48 500 138 800

© 2013-2019 Hufiec ZHP Dębica

www.zhp.pl

 

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com