Sprawności na całe życie za Twój 1% podatku!
Dołącz do nas!

Tagi

Społeczność ziemi dębickiej w niedzielę 26 sierpnia 2018 r. uczciła 74. rocznicę akcji "Burza" i bitwy na Kałużówce. W uroczystościach wzięła udział 20-osobowa reprezentacja Hufca ZHP Dębica - harcerze z 7 Szczepu Drużyn Dębickich "Invicti" im. gen. Mariusza Zaruskiego pełnili służbę reprezentacyjną.

 

 

Mimo ulewnego deszczu uroczystości odbyły się na leśnej polanie przy symbolicznym pomniku i zgromadziły liczne grono mieszkańców ziemi dębickiej i nie tylko. Harcerze Hufca ZHP Dębica co roku biorą udział w uroczystościach pełniąc służbę. Hufiec jest jednym z partnerów obchodów. W imieniu harcerzy kwiaty złożyli hm. Mateusz Cebula HR (komendant hufca) i phm. Artur Kowalski HR.

Hufiec ZHP Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów

ul. Kościuszki 32 paw. B50/8 39-200 Dębica

Email: debica@zhp.pl

Telefon: +48 604 292 915

© 2013-2019 Hufiec ZHP Dębica

 

www.zhp.pl

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com