Dołącz do nas!

Tagi

Kadra Hufca ZHP Dębica we władzach Chorągwi Podkarpackiej ZHPW sobotę, 6 października 2018 r., w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego obradował zjazd Chorągwi Podkarpackiej ZHP kończący czteroletnią kadencję władz chorągwi. Wybrano nowe władze, a wśród nich znaleźli się instruktorzy Hufca ZHP Dębica.

 

 

Zjazd odbywa się co cztery lata aby podsumować miniony czas oraz wybrać nowe władze i wytyczyć kierunki działania. Uczestniczyli w nim delegaci i komendanci wszystkich hufców, ustępujące władze chorągwi oraz goście z władz naczelnych – Naczelnik ZHP, Skarbnik ZHP i Wiceprzewodniczący ZHP. Obrady prowadził hm. Mateusz Cebula HR z Hufca ZHP Dębica.

Kadra Hufca ZHP Dębica we władzach Chorągwi Podkarpackiej ZHP

Delegaci po dyskusji przyjęli sprawozdania ustępujących władz chorągwi oraz udzielili absolutorium członkom ustępującej komendy chorągwi, w tym hm. Mateuszowi Cebuli HR, który pełnił funkcję zastępcy komendanta odpowiedzialnego za pracę z kadrą oraz wizerunek.

Wybrano nowe władze Chorągwi Podkarpackiej ZHP na lata 2018-2022. Komendantem chorągwi ponownie został hm. Mariusz Bezdzietny HR z Hufca ZHP Tarnobrzeg. W składzie komendy chorągwi jako skarbnik znalazł się phm. Artur Kowalski HR z Hufca ZHP Dębica. Hm. Mateusz Cebula HR został wybrany do rady chorągwi, która powołała go na swego przewodniczącego (pełnił tę funkcję wcześniej w latach 2010-2014). Członkiem sądu harcerskiego chorągwi został wybrany hm. Sławomir Gleń HR.

Kadra Hufca ZHP Dębica we władzach Chorągwi Podkarpackiej ZHPKadra Hufca ZHP Dębica we władzach Chorągwi Podkarpackiej ZHP

To nie koniec akcentów związanych z harcerstwem na ziemi dębickiej we władzach chorągwi, ponieważ do władz wybrano instruktorów Hufca ZHP Ziemi Pilźnieńskiej: hm. Maria Smoła-Wójcik i hm. Ryszard Zbaraza zostali członkami sądu harcerskiego (druh Ryszard jako wiceprzewodniczący), a phm. Piotr Bańdur będzie pracował w komisji rewizyjnej chorągwi.

Hufiec ZHP Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów

ul. Kościuszki 32 paw. B50/8 39-200 Dębica

Email: debica@zhp.pl

Telefon: +48 604 292 915

© 2013-2018 Hufiec ZHP Dębica

 

www.zhp.pl

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com