W dniach 11-13 i 25-27 października w okolicach Dębicy odbędzie się II Zgrupowanie Kursów Drużynowych zorganizowane przez Międzyhufcowy Zespół Kadry Kształcącej Hufców Dębica i Ziemi Pilzneńskiej. Zapraszamy!

Już po raz drugi MZKK z Dębicy i Pilzna zorganizuje dla wszystkich chętnych harcerzy i instruktorów kurs drużynowych. Planowane jest uruchomienie kursów we wszystkich pionach metodycznych - zuchy, harcerze, harcerze starsi, wędrownicy - wszystko zależy od ilości zgłoszeń na dany kurs. Komendantem zgrupowania jest hm. Mateusz Cebula HR (ZOKK).

Zjazdy kursowe będą odbywały się w dwóch terminach :
- I etap - 11-13.10.2013r.
- II etap - 25-27.10.2013r.
Obydwa biwaki kursowe odbędą się w okolicy Dębicy. Dokładna lokalizacja zostanie podana wraz z informacją o kwalifikacji na kurs.

Wszystkie dokładne informacje można znaleźć w informatorze dostępnym tutaj. Zgłoszenia przyjmowane są do 22.09.2013r. w tym miejscu.

Na wszystkie pytania związane z kursem odpowiada komendant - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Serdecznie zapraszamy do udziału!