Drużyny harcerskie zrzeszają dzieci w wieku 10-13 lat (klasy IV-VI szkoły podstawowej). Obecnie w Hufcu ZHP Dębica działają następujące drużyny harcerskie:

Lp.  Nazwa drużyny  Miejsce działania  Drużynowy Kontakt
1.  7 Drużyna Harcerska "Nieprzemakalni"  SP nr 9 HO Natalia Czaja Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2.  8 Dębicka Drużyna Harcerska "Improwizacja" SP nr 3 sam. Zuzanna Grecka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. 10 Dębicka Drużyna Harcerska "Ślad" SP nr 11 sam. Wanessa Nykiel Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. 19 Dębicka Drużyna Harcerska "Watra" SP nr 2 sam. Julia Bielawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5. 6 Drużyna Harcerska "Młode Jodełki" ZS nr 1 Jodłowa dh. Aneta Janaś Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

piktogram