Drużyny harcerskie zrzeszają dzieci w wieku 10-13 lat (klasy IV-VI szkoły podstawowej). Obecnie w Hufcu ZHP Dębica działają następujące drużyny harcerskie:

Lp.  Nazwa drużyny  Miejsce działania  Drużynowy Kontakt
1.  7 Drużyna Harcerska "Nieprzemakalni"  SP nr 9 pwd. Natalia Czaja HR Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. 10 Dębicka Drużyna Harcerska "Ślad" SP nr 11 sam. Liliana Dziadosz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. 4 Próbna Drużyna Harcerska "Żywioły" SP nr 10 ćw. Jakub Pazdan Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

piktogram