Drużyny wielopoziomowe zrzeszają dzieci i młodzież w różnym wieku, łącząc przeważnie dwa piony meotydczne. Obecnie w Hufcu ZHP Dębica działają następujące drużyny wielopoziomowe:

Lp.  Nazwa drużyny Miejsce działania  Drużynowy Kontakt
1. 2 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska NS  ZSS Dębica  pwd. Magdalena Szerszeń  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2.  66 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Czarne Wilki"  ZS Stasiówka HO Anita Pustułka  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. 126 Dębicka Wielopoziomowa Drużyna Harcerska NS "Włóczykije" ZS nr 1 Dębica pwd. Marzena Żyła HO Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.