wigiliaW poniedziałek 22 grudnia w murach Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy na wigilii spotkało się kilkadziesiąt harcerek i harcerzy z 7 Szczepu Drużyn Dębickich "Invicti" im. gen. Mariusza Zaruskiego.

Spotkanie rozpoczęło się tradycyjnie od odczytania fragmentu Pisma Świętego poświęconego narodzeniu Jezusa Chrystusa oraz modlitwy, w tym za tragicznie zmarłą pwd. Lidię Górską. Następnie harcerze składali sobie życzenia łamiąc się chlebem.

wigilia wigilia

Całe spotkanie przygotowała kadra 7 Szczepu Drużyn Dębickich pod kierunkiem komendantki phm. Katarzyny Cebuli.