Dołącz do nas!

Tagi

W sobotę, 23 kwietnia 2016r., odbyła się powiatowa Gala Wolontariatu organizowana przez władze powiatu dębickiego. Podczas gali podsumowano kolejną edycję samorządowego konkursu nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". Miło nam poinformować, że laureatkami zostały drużynowe z naszego hufca: Ewelina Golonka, Natalia Lewicka i Marzena Żyła! Ponadto, podczas wydarzenia wyróżniono dwie kolejne osoby: Piotra Cebulę i Magdalenę Marszałek.

 Konkurs "Ośmiu Wspaniałych" organizowany jest od kilkunastu lat i służy promocji idei wolontariatu wśród młodzieży oraz promowaniu młodych osób, które angażują się w bezinteresowne działania na rzecz innych. Kadra Hufca ZHP Dębica regularnie jest wyróżniana w tym konkursie ze względu na duży zakres i wagę służby instruktorskiej pełnionej przez drużynowych i osoby pełniące inne funkcje w ZHP. Tak było i w tym roku.

Wyróżnione tytułem laureata konkursu "Ośmiu Wspaniałych" Ewelina, Natalia i Marzena zostały docenione za swoje działania w roli drużynowych 12 DDSH "Groń", 8 DDH "Improwizacja" i 1 DDSH NS "Włóczykije a także za inne podejmowane przez siebie działania - nie tylko harcerskie, bo każda z nich ma swoje dodatkowe pola służby. Dziewczyny angażują się w akcje charytatywne, organizują koncerty z których dochód wspiera dom dziecka czy też osiągają wysokie wyniki w nauce itd.

Podczas tegorocznej gali władze powiatu wyróżniły też grono wolontariuszy angażujących się w służbę. Podziękowania trafiły do Piotra Cebuli i Magdaleny Marszałek, którzy również pełnią role wychowawcze i nie tylko w ZHP.

 

Hufiec ZHP Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów

ul. Kościuszki 32 paw. B50/8 39-200 Dębica

Email: debica@zhp.pl

Telefon: +48 500 138 800

© 2013-2019 Hufiec ZHP Dębica

www.zhp.pl

 

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com