Dnia 2 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół nr 1 w Dębicy odbyła się gra zorganizowana przez harcerzy 7 Szczepu Drużyn Dębickich "Invicti" im. gen. Mariusza Zaruskiego w celu zrealizowania zadania na międzynarodowy zlot harcerzy – InterCamp , który będzie miał miejsce w Niemczech w czerwcu 2017r.

Uczestnicy gry musieli zmierzyć się z zadaniami o tematyce organizacji skautowych na całym świecie. Rozwiązywali quizy, poznawali zabawy popularne w Ameryce Południowej, Japonii, USA, Wielkiej Brytanii, Czechach, Niemczech i Australii, a przede wszystkim - świetnie się bawili. Dowiedzieli się jak harcerstwo wygląda w innych krajach, jakie noszą mundury i jakie mają zwyczaje. Mamy nadzieję, że uda im się pojechać i poznać harcerzy tych krajów.