globikowaTradycyjnie kadra 7 Szczepu Drużyn Dębickich "Invicti" im. gen. Mariusza Zaruskiego spotyka się pod koniec sierpnia w SSM "Rozdzielnia Wiatrów" w Głobikowej aby podsumować kończący się rok harcerski i zaplanować kolejny. Tak było i tym razem.

Ostatni weekend wakacji kilkunastu instruktorów, drużynowych i przybocznych z 7 Szczepu spędziło w Głobikowej. Pierwszy dzień upłynął pod znakiem podsumowania i ewaluacji działań szczepu w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W stosunku do roku poprzedniego odnotowano postępy we wszystkich obszarach funkcjonowania szczepu, co znalazło odzwierciedlenie w udzieleniu absolutorium większości komendy szczepu. Kolejne dwa dni poświęcono planowaniu pracy w nowym roku harcerskim, zarówno w sferze programowej jak i wizerunkowej, kadrowej i finansowej. Ustalony został też skład komendy szczepu na kolejny rok:

- phm. Katarzyna Bizoń HR - komendant
- pwd. Bartosz Krzemień HO - zastępca komendanta
 - phm. Kamilla Rachwał HR - zastępca komendanta ds. wizerunku.

Podczas wyjazdu nie zabrakło czasu na wspólne grillowanie, gry, zabawy oraz warsztaty dla kadr drużyn z zakresu sytuacji problemowych w pracy z harcerzami.